Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Миколаївська сільська рада» (код ЄДРПОУ: 04399832) був реорганізований і увійшов до складу Зачепилівської громади

Миколаївка
Зачепилівський район, Харківська область

Автобіографія сільського голови Миколаївської сільської ради

Гужва Наталія Миколаївна

Гужва Наталія Миколаївна народилася 13 грудня 1976 року в с. Олександрівка Зачепилівського району, Харківської області. З 1984 року навчалася в Забаринській 8-річній школі Зачепилівського району, Харківської області. В 1992 році закінчила 8 класів. З вересня 1992 року по липень 1995 року навчалася в Красноградському сільськогосподарському технікумі на відділенні бухгалтерський облік.

В 1995 році вийшла заміж, в серпні 1995 року пішла працювати в колгоспну бухгалтерію – бухгалтером в колгосп АВОП «Олександрівське» Зачепилівського р-ну, Харківської області.

В 1996 році народила сина. В 1999 році вийшла на попередню роботу в колгосп АВОП «Олександрівьке». У вересні 2000 року перейшла працювати в Забаринську сільську раду Зачепилівського району, Харківської області головним бухгалтером сільської ради.

16 листопада 2010 року обрана секретарем Миколаївської сільської ради.

З 17 листопада 2015 року обрана сільським головою Миколаївської сільської ради.

Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування